World-Biennial-Exhibition-Student-Poster-Novi-Sad

هفتمین دوسالانه بین المللی پوستر دانشجویی که توسط دانشگاه نووی ساد و با همکاری آکادمی هنر نووی ساد برگزار می شود، از تمامی دانشجویان هنر مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاهها دعوت می کند تا در این دوره از رقابتها شرکت کنند.تمامی پوسترها می بایست در دو سال اخیر دوره دانشجویی شرکت کنندگان طراحی شده باشد و مورد تایید و امضای استاد مربوطه قرار گیرد.
موضوع مسابقه:
موضوع آزاد است و شامل پوسترهایی است که در طول دو سال اخیر دوره دانشجویی طراحی شده و جزئی از کار کلاسی کارگاه طراحی پوستر بحساب می آیند.
فقط دانشجویانی مجاز به شر کت در این رقابت می باشند که کارگاه طراحی پوستر را به عنوان یکی از برنامه های درسی خود گذرانده اند. هر دانشجو می تواند با ارسال حداکثر سه اثر در این مسابقه شرکت نماید.

شرایط شرکت در مسابقه:
-تمامی آثار ارسال شده به مجموعه مخصوص دوسالانه پوستر آکادمی هنر نووی ساد تعلق گرفته و برگزارکنندگان می توانند از آنها در جهت اهداف آموزشی و تعلیمی استفاده نمایند. همچنین این پوسترها در وب سایت دوسالانه به نمایش درمی آیند. با تکمیل فرم مسابقه شرکت کنندگان موافقت خود را با شرایط برگزارکنندگان اعلام می کنند.
هیئت انتخاب آثار کلیه آثاری را که به نوعی برخلاف استانداردهای جهانی حقوق بشر در مورد هویت، ملیت، مذهب، زبان و مانند آن طراحی شده باشد مردود میداند.شرکت کنندگان همچنین می پذیرند که آثار آنها در جهت مقاصد غیر تجاری و همچنین پیشرفت و ارتقای نمایشگاه مورد استفاده قرار گیرد.
-تمام پوسترها باید به وب سایت  http://www.studentbiennial-ns.com  ارائه شوند.
-نسخه اصلی و نهایی اثر می بایست شرایط زیر را دارا باشد:
در قالب JPG و با quality 10 ، CMYK ، ۸ Bits/channel ، ۲۷۵۶ x 3937 پیکسل
و یا :
-در قالب PDF ، CMYK ، ۷۰ x 100 سانتی متر، با رزلوشن ۱۰۰ pixels/inch
-لطفا بهمراه فایل نسخه چاپ شده نفرستید. ستاد برگزاری مسابقه مسئولیت چاپ آثار برای بررسی هیئت داوران و همچنین برگزاری نمایشگاه را برعهده خواهد داشت.
-شرکت در این مسابقه رایگان است.
-شرکت کنندگان می توانند با حداکثر سه پوستر می تواند در این مسابقه شرکت نمایند.

– جهت ثبت نام و ارسال پوسترها به اینجا مراجعه کنید.
پوسترها توسط هیات ۵ نفره داوران بررسی خواهند شد. علاوه بر جوایز اصلی که توسط هیات داوران اعطا می شود، جوایز ویژه دیگری توسط افراد خاص و بنیادهای مختلف ارائه خواهند شد. انتخاب نهایی داوران و نام برگزیدگان در نوامبر و دسامبر ۲۰۱۶ در مراسم افتتاحیه مسابقه در نووی ساد اعلام خواهد شد.

تابلوی اعلانات

 • دانلود بروشور +

    اطلاعات بیشتر
 • عضویت در کانال تلگرام +

  عضویت در کانال تلگرام         https://telegram.me/tarhestaniha   لینک ورود مستقیم به شبکه آموزشگاه طرحستان  https://telegram.me/joinchat/Bus-eTzM7ZpeeOYz-A5lfQ اطلاعات بیشتر
 • کانال های اینستاگرام +

  **دپارتمان انیمیشن **دپارتمان گرافیک **دپارتمان طراحی داخلی **دپارتمان طراحی لباس **دپارتمان خوشنویسی **دپارتمان مهارت کار دانش **دپارتمان آبرنگ **دپارتمان طراحی اطلاعات بیشتر
 • رزرو رایگان +

  جهت رزرو رایگان دوره مورد نظر خود فرم زیر را تکمیل فرمایید. چرا رزرو رایگان؟ 1- پس از تکمیل فرم اطلاعات بیشتر
 • 1

عضویت در خبرنامه