نمایشگاه یاسمین

نمایشگاه گروهی آثار اساتید و هنرجویان طرحستان

نمایشگاه در مسیر زیبایی با هدف نمایش توانمندیهای هنری آموزشگاه و با حضور اساتید و هنرمندان آموزشگاه برگزار شد . این نمایشگاه آثار نمونه در رشته های نقاشی مدرن و کلاسیک ، خوشنویسی و تذهیب و نگار گری را شامل میشود . در این نمایشگاه حدود 54 اثر فاخر از 28 هنرمند و استاد ارائه شده و تا تاریخ 28 آذر دایر است . علاقه مندان برای دیدن آثار از تاریخ 23 آذر لغایت 28 آذر میتوانند به گالری یاسمین واقع در خ کریمخان زند، خردمند جنوبی ساختمان افسر طبقه اول مراجعه نمایند. مشاوران آموزشی در این ساعات جهت راهنمایی دوره های آموزشی در نمایشگاه حضور داشته و پیشنهادهای تخفیفی خوبی هم جهت ثبت نام دوره های آموزشی در آنجا برقرار است.

در این نمایشگاه سعی شده است تا آثار اساتید و هنرجویان آنها در رشته های هنری به نمایش گذاشته شود و علاقه مندان به این رشته ها هرچه بیشتر با آموزشگاه طرحستان و هنر اساتید این آموزشگاه آشنا شده و هم از 20 درصد تخفیف ویژه این نمایشگاه که فقط در همین نمایشگاه عرضه می شود بهره مند شوند.

استاد برات لو و استاد میرزایی و استاد یوسف زاده در رشته سیاه قلم ، استاد تنهایی در رشته آبرنگ و استاد قطب در رشته نقاشی پاستل و آبرنگ، استاد صیاد دررشته نقاشی پاستل و رنگ روغن ، استاد داداشی در رشته نقاشی اکادمیک ، استاد واشقانی و استاد تلیکانی دررشته تذهیب و استاد فرجی در رشته نگارگری و استاد گودرزی در رشته خوشنویسی با قلم به همراه هنرجویان این رشته ها آثار هنری خود را به نمایش خواهند گذاشت .

این نمایشگاه از روز 23 آذرماه (افتتاحییه ) ساعت 17 تا 20:30 لغایت روز 28 آذرماه برگزار میشود . آدرس : خیابان کریم خان زند ، خیابان خردمند جنوبی ،ساختمان افسر ، پلاک 70 ط اول . منتظر حضور سبزتان هستیم.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 66909664 و یا 66909403 ویا 66909479 ویا 66908714و همچنین شماره تلفن های نمایشگاه 88342646 و 88723492 تماس حاصل فرمایند .

باشرکت در نمایشگاه یاسمین نه تنها با آثار هنری اساتید و هنرجویان اموزشگاه طرحستان آشنا خواهید شد بلکه برای دوره های هنری از 20 درصد تخفیف ویژه مخصوص نمایشگاه بهرمند خواهید شد.

 لیست دوره های و تخفیف هرکدام در پایین وجود دارد و می توانید از طریق همین لیست برای دوره مورد نظر خود برنامه ریزی کنید.

br033333

br044444444

 

 

 

تابلوی اعلانات

 • دانلود بروشور +

    اطلاعات بیشتر
 • عضویت در کانال تلگرام +

  عضویت در کانال تلگرام         https://telegram.me/tarhestaniha   لینک ورود مستقیم به شبکه آموزشگاه طرحستان  https://telegram.me/joinchat/Bus-eTzM7ZpeeOYz-A5lfQ اطلاعات بیشتر
 • کانال های اینستاگرام +

  **دپارتمان انیمیشن **دپارتمان گرافیک **دپارتمان طراحی داخلی **دپارتمان طراحی لباس **دپارتمان خوشنویسی **دپارتمان مهارت کار دانش **دپارتمان آبرنگ **دپارتمان طراحی اطلاعات بیشتر
 • رزرو رایگان +

  جهت رزرو رایگان دوره مورد نظر خود فرم زیر را تکمیل فرمایید. چرا رزرو رایگان؟ 1- پس از تکمیل فرم اطلاعات بیشتر
 • 1

عضویت در خبرنامه