اضافه شدن ۴ قلم جدید در مریم

Farzad-font

نرم افزاری مریم که به شکل تخصصی در زمینه طراحی و اجرای حروف فارسی فعالیت می‌کند چهار قلم جدید را به عنوان عیدانه ۹۵ آماده ارائه کرده است:

Farzad-font1

فرزاد، قلمی با حال و هوای خودمانی و صمیمی
فرزاد حسن زاده مدرس دانشگاه در رشته ی گرافیک است که در زمینه های طراحی فونت، خوشنویسی و نقاشی خط نیز فعالیت دارند. فرزاد قلم دست آزاد زیبایی است که از یکی از نقاشی خط های ایشان استخراج شده است.

2-2-610x468

خاتون، قلم اوت لاین با خطوطی ساده
کاری از علی اصغر بازگیر، فونتی فانتزی است که از خوانایی خوبی برخوردار است. طراح جوان در اولین کار خود با کنار هم قرار دادن ساده ترین خطوط، حروف این قلم را طراحی کرده و قلمی متفاوت و دوست داشتنی بوجود آورده است که نشان از نو آوری، استعداد و خوش ذوقی اوست.

IMG font-maryam

توده، قلمی با حس نوستالژی
کاری از علیرضا عسکری فرد است. او با مطالعه و تحقیق و جستجو، حروف تشکیل دهنده ی این تایپ را جمع آوری کرد و تا حدی که به ساختار اصلی آن آسیبی وارد نشود آن را باز طراحی کرد. پوسترهایی که با این قلم ساخته می شوند، طراحی های دهه ی ۵۰ را به خاطر می آورد.

font-img-maryam

کیو، قلمی با ساختاری کودکانه و حلزونی
کاری از حسن تیربازاری است. او متولد خرم آباد است و درباره ی قلم خود می گوید: «کیو به معنی نیلگون یا کبود، نام دریاچه ای در قلب شهر من است. ساختاری حلزونی و کودکانه دارد که فرآیند ایده پردازی و ساخت و تکمیل آن ۱۴ ماه به طول انجامید. تمام تلاش من در ساخت این قلم، خلق حروف جذاب برای سرگرم کردن چشم در پیچش فرم ها، در بازی خواندن هر کلمه بود.»

برای دریافت و خرید این مجموعه‌ها می‌توانید از اینجا اقدام کنید.

تابلوی اعلانات

 • دانلود بروشور +

    اطلاعات بیشتر
 • عضویت در کانال تلگرام +

  عضویت در کانال تلگرام         https://telegram.me/tarhestaniha   لینک ورود مستقیم به شبکه آموزشگاه طرحستان  https://telegram.me/joinchat/Bus-eTzM7ZpeeOYz-A5lfQ اطلاعات بیشتر
 • کانال های اینستاگرام +

  **دپارتمان انیمیشن **دپارتمان گرافیک **دپارتمان طراحی داخلی **دپارتمان طراحی لباس **دپارتمان خوشنویسی **دپارتمان مهارت کار دانش **دپارتمان آبرنگ **دپارتمان طراحی اطلاعات بیشتر
 • رزرو رایگان +

  جهت رزرو رایگان دوره مورد نظر خود فرم زیر را تکمیل فرمایید. چرا رزرو رایگان؟ 1- پس از تکمیل فرم اطلاعات بیشتر
 • 1

عضویت در خبرنامه