اصتفاده از رنگ در طراحی داخلی خانه

هنگامی که صحبت از طراحی داخلی خانه می شود شما باید حتما به فکر رنگ و ترکیب آن با سایر اجزای خانه باشید.انتخاب رنگ درست و ترکیب درستی از آن در طراحی داخلی منزل بسیار مهم است .به این دلیل که اگر انتخاب درستی کنید خانه شما به جایی تبدیل خواهد شد که شما هیچ وقت قصد ترک آنرا نخواهید کرد.رنگ همه چیز را تغییر خواهد داد حتی اگه شما آنرا در ابتدا متوجه نشوید.

بعنوان مثال رنگ ها می توانند به شما آرامش بدهند یا شما را تحریک کنند یا به شما احساس راحتی و لذت بدهند.واین همه تغییر تنها فقط با یک تغییر ساده در رنگ ها میسر می شود حتی اگر شما در ابتدا متوجه این تغییرات  در جایی که درحال تغییر طراحی داخلی آن هستید نشوید.

هنگامی که از میان رنگ های مختلف در حال انتخاب رنگی مناسب هستید این خیلی مهم است که رنگ مناسبی را برای خانه خود انتخاب کنید زیرا این شما هستید که در پایان روز باید در آن خانه زندگی کنید.

به وسایل ،مبلمان ،اسباب ولباسهایتان نگاه کنیدو سعی در ترکیب رنگ آنها با یک رنگ خاص کنید و خواهید دید که چقدر خوب به نظر خواهد رسید.شاید در ابتدا این تغییرات ترسناک و استرس زا باشد ولی خواهید دید که بعد از مدتی چقدر جذاب و یکتا خواهد بود.

به رنگ هایی که علاقه دارید فکر کنید و به ترکیبی که از آن رنگ ها می توان ایجاد کرد.می توانید آن رنگ ها را در طراحی خود درشت تر و بیشتر تکرار کنید چون این شما هستید که تصمیم می گیرید از چه رنگی و به چه میزان استفاده شود .

حتی ممکن است در پایان کار عده ای به شما بگویند که این رنگ ها مناسب شما یا طراحی داخلی منزلتان نیست ولی به این نظرات توجه نکنید و این نظرات را فراموش کنید 

انتخاب رنگ مناسب برای هر شخصی متفاوت است و این مهم نیست که دیگران چه رنگی را می پسندند .این خانه شما است و این شما هستید که درمورد رنگ آن تصمیم می گیرید.

تابلوی اعلانات

 • دانلود بروشور +

    اطلاعات بیشتر
 • عضویت در کانال تلگرام +

  عضویت در کانال تلگرام         https://telegram.me/tarhestaniha   لینک ورود مستقیم به شبکه آموزشگاه طرحستان  https://telegram.me/joinchat/Bus-eTzM7ZpeeOYz-A5lfQ اطلاعات بیشتر
 • کانال های اینستاگرام +

  **دپارتمان انیمیشن **دپارتمان گرافیک **دپارتمان طراحی داخلی **دپارتمان طراحی لباس **دپارتمان خوشنویسی **دپارتمان مهارت کار دانش **دپارتمان آبرنگ **دپارتمان طراحی اطلاعات بیشتر
 • رزرو رایگان +

  جهت رزرو رایگان دوره مورد نظر خود فرم زیر را تکمیل فرمایید. چرا رزرو رایگان؟ 1- پس از تکمیل فرم اطلاعات بیشتر
 • 1

عضویت در خبرنامه