گوشه‌های فراموش شده را با چیزهایی سودمند و جالب پرکنید.

در مدرسه بچه خوش‌رفتاری بودم که در نتیجه خاطره‌ای ندارم که در آن برای تنبیه به گوشه کلاس فرستاده شده باشم. اگر خاطره ای داشتم بدون شک همان کاری را انجام می‌دادم که در باقی فضاها انجام می‌دهم: به دکور مناسب برای چنین فضایی می‌اندیشیدم! گوشه‌ها تنها جایی برای تنبیه شدن نیستند بلکه فضایی هستند شایسته یک طراحی هوشمندانه.
افراد بسیاری به گوشه اتاق نگاه می کنند و احساس می‌کنند که جای چیزی خالی است. با آن گوشه خالی چه کنیم؟ به من اعتماد کنید به یک جواب  خوب برای حل این مشکل رسیده‌ایم. به شما نشان خواهم گفت که چگونه باید آن را حل کنید؟

1111

 

صندلی‌هایی با پشتی بلند برای گوشه‌ها بسیار خوب هستند. صندلی‌هایی با پشتی‌های بلند محبوبند اما بسیاری معتقدند که پشتی بلندشان مزاحم و دردسرساز است و آشفتگی دیداری ایجاد می‌کند. یک قالیچه و یک میز کوچک را بین آن‌ها جای بدهید. با این ترکیب یک گوشه دنج و راحت برای نشستن خواهید داشت.

2222

 

یک میز تحریر زیبا دارید که یادگار پدر و مادرتان است؟ بسیار عالی است. آن را در یک گوشه رو به فضای اتاق و اریب قرار دهید. با این کار یک جای مناسب برای پاسخ گفتن به نامه‌هایتان دارید که به فضا زیبایی و آرامش می‌بخشد. سبز چشمگیر برگ‌های پهن درخت انجیری که کنار میز جای داده شده، به فضا سرسبزی و طراوت بخشیده است.

3333

 

قفسه‌های ساده. به ویژه اگر فرمی هرمی شکل داشته باشند، کاملا مناسب جای گرفتن در گوشه‌ها هستند. بشقاب‌های اضافه و ظروف زیبا را روی این قفسه‌ها قرار بدهید تا جلوه‌ای زیبا به اتاق بدهند.

4444

 

یک گوشه‌ای دنج برای پیغام‌ها در یک خانه شلوغ همیشه کمک بسیار خوبی خواهد بود. یک گوشه مناسب را برای خط تلفن ثابت، یک تخته سیاه و پیغام‌هایی که رد و بدل می‌شوند، در نظر بگیرید. یک کشو نیز برای ضروریاتی مانند نوار، قیچی، دستمالی برای پاک و تمیزکردن تخته و ... به کار خواهد آمد.

5555

 

 

برای ثبت نام در دوره آموزش طراحی داخلی از لینک زیر می توانید استفاده کنید

 

آموزش طراحی داخلی

تابلوی اعلانات

 • دانلود بروشور +

    اطلاعات بیشتر
 • عضویت در کانال تلگرام +

  عضویت در کانال تلگرام         https://telegram.me/tarhestaniha   لینک ورود مستقیم به شبکه آموزشگاه طرحستان  https://telegram.me/joinchat/Bus-eTzM7ZpeeOYz-A5lfQ اطلاعات بیشتر
 • کانال های اینستاگرام +

  **دپارتمان انیمیشن **دپارتمان گرافیک **دپارتمان طراحی داخلی **دپارتمان طراحی لباس **دپارتمان خوشنویسی **دپارتمان مهارت کار دانش **دپارتمان آبرنگ **دپارتمان طراحی اطلاعات بیشتر
 • رزرو رایگان +

  جهت رزرو رایگان دوره مورد نظر خود فرم زیر را تکمیل فرمایید. چرا رزرو رایگان؟ 1- پس از تکمیل فرم اطلاعات بیشتر
 • 1

عضویت در خبرنامه