طراحی‌های ۲بعدی‌تان را به دنیای ۳بعدی بیاورید!

ezgif.com-resize

سال ۲۰۱۵ در روزهای آغازين خود است؛ سالی که بسیاری از دوست داران تكنولوژى، از آن انتظار دستاوردهاى شگفت‌آوری را دارند. یکی از فن‌آورى‌هاى جالب که در سال گذشته معرفی شد، ابزارى بود با نام گِرَویتی (Gravity) که توانست با حضور موفقش هیجان فوق‌العاده اى را در میان طراحان ایجاد کند. این ایده تحسین‌ بسیاری را برانگیخت؛ از جمله سایت معتبر FastcoDesign اخیراً گِرَویتی را به عنوان یکی از بهترین محصولات در زمینه‌ى “رابطه کاربری” user Interface در سال ۲۰۱۴ انتخاب کرده است.

شیوه کار این محصول بدین صورت است که شما با استفاده از یک ‌قلم، صفحه‌ پد و عینکی مخصوص می‌توانید به طراحی و اتود کردن ایده‌هایتان در فضایی واقعی و به روشی کاملاً جدید بپردازید و از این طریق، امکان ویژه و تجربه‌ تازه‌ای از طراحی کردن را در اختیار خود داشته باشید. در واقع شما به کمک این فناوری، طرحی را که به‌صورت ۲ بعدی کار کرده‌اید می‌توانید هم‌زمان به‌وسیله عینکی مخصوص، در فضای ۳ بعدی نیز ببینید و آن را مانند نرم‌افزارهای ۳ بعدی در زوایای مختلف بچرخانید و تکمیل کنید.
این پروژه توسط دانشجویان دانشگاه رویال انگلستان (Royal College of Art) با اين ایده‌ آغاز و پس از بررسی و آزمایش‌های گوناگون و ساخت مدل‌های مختلف، مورد تست قرار گرفت تا به بهترین نمونه‌ى قابل‌ ارايه برسد. سپس در کنفرانس‌هایی چون Tedx و نمایشگاه‌های معرفی محصولات خلاق، بارها به نمایش درآمد و مورد توجه طراحان واقع شد. اين طور كه پيداست گراويتى به زودى به تولید انبوه خواهد رسيد و در سال جديد، براى استفاده‌ى هرچه خلاقانه تر در اختيار طراحان قرار خواهد گرفت.

gravity

gravity

تابلوی اعلانات

 • دانلود بروشور +

    اطلاعات بیشتر
 • عضویت در کانال تلگرام +

  عضویت در کانال تلگرام         https://telegram.me/tarhestaniha   لینک ورود مستقیم به شبکه آموزشگاه طرحستان  https://telegram.me/joinchat/Bus-eTzM7ZpeeOYz-A5lfQ اطلاعات بیشتر
 • کانال های اینستاگرام +

  **دپارتمان انیمیشن **دپارتمان گرافیک **دپارتمان طراحی داخلی **دپارتمان طراحی لباس **دپارتمان خوشنویسی **دپارتمان مهارت کار دانش **دپارتمان آبرنگ **دپارتمان طراحی اطلاعات بیشتر
 • رزرو رایگان +

  جهت رزرو رایگان دوره مورد نظر خود فرم زیر را تکمیل فرمایید. چرا رزرو رایگان؟ 1- پس از تکمیل فرم اطلاعات بیشتر
 • 1

عضویت در خبرنامه