معماری و طراحی داخلی دوستدار طبیعت

معماری و طراحی داخلی ما می تواند با طبیعت یا علیه طبیعت باشد.در ادامه کارهای معماری و طراحی داخلی را مشاهده خواهیم کرد که میانه رو بوده و به طبیعت احترام گذاشته و آنرا در کنار زندگی مدرن نگهداری نموده است و بجای آنکه درختان را قطع کند آنرا بخشی از معماری و طراحی دکوراسیون منزل خود نموده است.

از بین بردن جنگل ها  نقش مهمی در محیط زیست دارد و یکی از علل گرم شدن کره زمین، کم شدن میزان آب موجود در آب و هوا، فرسایش خاک و کاهش تنوع زیستی می شود. شهرنشینی بخش کوچکی از جنگل زدایی را ایجاد می کند ولی متاسفانه  تاثیرات روانی بسیار زیاد است.

آیا ما برای ساخت ویلاها و آپارتمان های خود درختان را قطع می کنیم و یا برعکس از آنها بعنوان بخشی از منزل و دکوراسیون خود استفاده میکنیم؟ آیا به این فکر کرده ایم که جنگل ها میراث آیندگان هستند و ما مالک آنها نیستیم؟

1a

2a

3a

4a

5a

6a

7a

 

تابلوی اعلانات

 • دانلود بروشور +

    اطلاعات بیشتر
 • عضویت در کانال تلگرام +

  عضویت در کانال تلگرام         https://telegram.me/tarhestaniha   لینک ورود مستقیم به شبکه آموزشگاه طرحستان  https://telegram.me/joinchat/Bus-eTzM7ZpeeOYz-A5lfQ اطلاعات بیشتر
 • کانال های اینستاگرام +

  **دپارتمان انیمیشن **دپارتمان گرافیک **دپارتمان طراحی داخلی **دپارتمان طراحی لباس **دپارتمان خوشنویسی **دپارتمان مهارت کار دانش **دپارتمان آبرنگ **دپارتمان طراحی اطلاعات بیشتر
 • رزرو رایگان +

  جهت رزرو رایگان دوره مورد نظر خود فرم زیر را تکمیل فرمایید. چرا رزرو رایگان؟ 1- پس از تکمیل فرم اطلاعات بیشتر
 • 1

عضویت در خبرنامه