photo 2018-02-17 14-54-05

 

آموزشگاه طرحستان به منظور نمایش آثار هنرجویان رشته طراحی لباس این آموزشگاه نمایشگاهی را در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ، نهم و دهم اسفندماه در ادرس خیابان کارگر شمالی بین نصرت و بلوار کشاورز بن بست ممتاز مجموعه فرهنگی فراغتی شهر دخت برگزارمی کند.

این نمایشگاه فرصتی عالی برای علاقه مندان به طراحی لباس ایجاد می کند تا با اساتید این رشته در آموزشگاه طرحستان به حضوری نشستی داشته باشند و و مباحث مختلف فشن و و مد و برندهای مختلف طراحی لباس را بررسی کرده و در صورت نیاز سوالات خود را مطرح نمایند.

افتتاحیه نمایشگاه روز چهارشنبه نهم اسفندماه و اختتامیه 10 اسفندماه می باشد.

از تمام علاقه مندان به مد و فشن و طراحی لباس دعوت می شود که در این  نمایشگاه شرکت نموده و از آثار زیبای هنرجویان طراحی لباس این آموزشگاه دیدن بعمل آورند.

  جهت کسب هرگونه اطلاعات بیشتر و یا تماس با مشاور آموزشگاه با شماره تماس های 66909664 ویا همراه  09394009214  تماس حاصل فرمایید.

بازدید برای عموم بانوان آزاد می باشد.

تابلوی اعلانات

 • دانلود بروشور +

    اطلاعات بیشتر
 • عضویت در کانال تلگرام +

  عضویت در کانال تلگرام         https://telegram.me/tarhestaniha   لینک ورود مستقیم به شبکه آموزشگاه طرحستان  https://telegram.me/joinchat/Bus-eTzM7ZpeeOYz-A5lfQ اطلاعات بیشتر
 • کانال های اینستاگرام +

  **دپارتمان انیمیشن **دپارتمان گرافیک **دپارتمان طراحی داخلی **دپارتمان طراحی لباس **دپارتمان خوشنویسی **دپارتمان مهارت کار دانش **دپارتمان آبرنگ **دپارتمان طراحی اطلاعات بیشتر
 • رزرو رایگان +

  جهت رزرو رایگان دوره مورد نظر خود فرم زیر را تکمیل فرمایید. چرا رزرو رایگان؟ 1- پس از تکمیل فرم اطلاعات بیشتر
 • 1

عضویت در خبرنامه