slide256696969

     

ورک شاپ ۳ روزه بازدید از نمایشگاه معماری داخلی و مبلمان


در روزهای شنبه ، یک شنبه ودوشنبه استاد باقریان به همراه  هنرجویان رشته طراحی داخلی به نمایشگاه بین المللی تهران رفتند . این نمایشگاه در مورد شناخت متریال های نوین مورد استفاده در طراحی داخلی و آشنایی با شرکت های تولید کننده آنها و اکسسوری و مبلمان برگزار شده بود و شرکت های تولید کننده این متریال ها در این نمایشگاه شرکت کرده بودند.

معمولا این شرکت ها به منظور ارائه متریال های جدید و  آشنایی علاقه مندان رشته معماری وطراحی داخلی با این متریال ها در این نمایشگاه شرکت می کنند. هدف از برگزاری این ورک شاپ 3 روزه آشنایی هنرجویان آموزش طراحی داخلی  آموزشگاه طرحستان با صنعت طراحی داخلی و ملزومات آن بود و اینکه از کجا باید بدون واسطه ابزارهای مورد نظر آنرا تهیه کنند و همچنین هنرجویان از نزدیک با موارد مورد استفاده و قیمت آنها آشنا شوند.در این میان فروشندگان نحوه نصب و اتصال آنها به همراه توضیحات مربوط به هریک را بیان کردند.

در این نمایشگاه اکسسوری های جدیدی ارائه شده بود مثل سقف های کشسان که به ندرت می توان در خانه های عادی آنها را دید و هنرجویان آنها را در پروژه های دکوراتیو معمولا می بینند با این وجود در این نمایشگاه و ورک شاپ برگزارشده با آنها آشنا شدند.

همچنین با یک سری از ابزارها و اقلامی که قبلا در صنعت چاپ از آنها استفاده می شده است مثل چاپ روی فرش ، چاپ روی پارچه ، چاپ روی پوسترهای خاص که در سبک های خاص طراحی داخلی مثل سبک روکوکو امروزه استفاده می شود آشنا شدند.  

 

تابلوی اعلانات

 • دانلود بروشور +

    اطلاعات بیشتر
 • عضویت در کانال تلگرام +

  عضویت در کانال تلگرام         https://telegram.me/tarhestaniha   لینک ورود مستقیم به شبکه آموزشگاه طرحستان  https://telegram.me/joinchat/Bus-eTzM7ZpeeOYz-A5lfQ اطلاعات بیشتر
 • کانال های اینستاگرام +

  **دپارتمان انیمیشن **دپارتمان گرافیک **دپارتمان طراحی داخلی **دپارتمان طراحی لباس **دپارتمان خوشنویسی **دپارتمان مهارت کار دانش **دپارتمان آبرنگ **دپارتمان طراحی اطلاعات بیشتر
 • رزرو رایگان +

  جهت رزرو رایگان دوره مورد نظر خود فرم زیر را تکمیل فرمایید. چرا رزرو رایگان؟ 1- پس از تکمیل فرم اطلاعات بیشتر
 • 1

عضویت در خبرنامه