effective-banner

ساخت بنر بصورت موثر

هنگامی که شما در حال اجرا یک کمپین تبلیغاتی آنلاین هستید، شما یک چالش ذاتی خواهید داشت که باعث ناامیدی بسیاری می شود.

 مردم واقعا نمی خواهند که بروی تبلیغات کلیک کنند. در واقع دلایل زیادی وجود دارد که مانع عدم نمایش بنر شما می شوند به این معنی تبلیغات شرکت هایی که کمی بیشتر خلاق بوده اند بیشتر دیده می شوند.

 بنر تبلیغاتی شکل سنتی از تبلیغات دیجیتال است. اما این بدان معنا نیست که مشتریانی که تمایل بیشتری به کلیک بر روی تبلیغات بنرشما دارند و بصورت بالقوه نیاز به خدمات شما دارند بروی بنر شما کلیک کنند.

 کسب و کار شما چیست؟بنر شما باید جواب این سوال باشدو بصورت کاملا شفاف به این سوال پاسخ دهد و در معرض دید کاربران قرارگیرد. این  یک واقعیت است که همه طراحان نیاز به برخی از راهنمایی ها در ایجاد یک بنر موثر تر برای کسب و کار باشند. آن ها اینجا هستند.

1-      در مورد اندازه بنر مطمئن شوید.

اندازه بنر متناسب با مکانی که آنرا استفاده می کنید دارای ابعاد استاندارد متفاوتی است.  Google AdSenseبهترین عملکرد بنر را به اندازه های زیر می دهد:

 1. Leaderboard - 728x90
 2. Half-Page - 300x600
 3. Large Rectangle - 336x280
 4. Medium Rectangle - 300x250
 5. Large Mobile Banner - 320x100

درحالی که از سایر سایزها هم پشتیبانی می شود ولی این سایزها در واقع بهتر دیده شده و از کارایی بیشتری برخوردارند.اینکه کدام یک از این اندازه ها مورد استفاده شما باشد بیشتر بستگی به طراحی و هدف شما دارد.بعضی از بنرها به فضای عمودی بیشتروبضی دیگر به فضای افقی بیشتری احتیاج دارند.بعضی از بنرها هم ممکن است برای بهتر دیده شدن نیاز به بالانس بیشتری داشته باشند و بعضی هم مانند یک نوارنازک طراحی شوند.

مطمئن شوید که بهترین اندازه را برای رسیدن به هدف خودتان انتخاب کرده اید.

2-     سه اصل برند ، ایجاد علاقه و ایجاد فوریت را استفاده کنید.

برند:شما برای کسب و کار خودتون حتما یک برند دارید که با لوگوی شما در تعامل هست.و درواقع این لوگوی شما هست که کالای شما از هرنوعی را ترویج و تبلیغ می کند.این اولین عنصری هست که در یک تبلیغ به نظر ییننده را جلب می کند.

ایجاد علاقه:استفاده از کلماتی در بنر که باعث ایجاد علاقه در بیننده می کند .مثلا کلمه رایگان یکی از کلمات عمومی و موثر است مانند آموزش رایگان یا رایگان برای مدت زمان محدود.

ایجاد فوریت:با استفاده از این اصل باعث می شوید که کاربر احساس ضرورت و فوریت کند.مثلا کلماتی نظیر همین الان تماس بگیرید یا آخرین مهلت.

3-استفاده از وب سایت های  مناسب برای بنر ساخت آنلاین بنر

یکی از قویترین وب سایت هایی که در زمینه طراحی بنر می تواند به شما کمک کند سایت bannersnack است که ابزارهای رایگان و بسیار موثری برای طراحی بنر در اختیار شما قرار می دهد.

4-ساده نگه داشتن بنر

از انجایی که شما برای طراحی بنر معمولا فضای کمی دارید قرار دادن بیش از حد عناصر گرافیکی در مرزهای یک بنر باعث پیچیدگی بنر خواهد شد و توجه هیچ  بیننده ای از ازدحام زیاد عناصر در یک فضای کم جلب نخواهد شد و حتما باید از اینکار اجتناب کنید.بنر شما باید ساده ،شفاف و با پیامی کاملا مشخص باشد.

5-تصاویر متحرک را در بنر خود استفاده کنید.

هنگامی که پول بیشتری برای ساخت بنر خرج می شود بهتر است از تصاویر متحرک استفاده شود تا کاربران هم از آن بنر استقبال کنند .آگهی های تبلیغاتی با تصاویر متحرک بصورت روزافزونی در حال استفاده در طراحی بنرها هستند و نمایش اسلاید بعنوان یک جزء اصلی از تبلیغات بنر استفاده می شده است.

 

 

 

 

 

 

تابلوی اعلانات

 • دانلود بروشور +

    اطلاعات بیشتر
 • عضویت در کانال تلگرام +

  عضویت در کانال تلگرام         https://telegram.me/tarhestaniha   لینک ورود مستقیم به شبکه آموزشگاه طرحستان  https://telegram.me/joinchat/Bus-eTzM7ZpeeOYz-A5lfQ اطلاعات بیشتر
 • کانال های اینستاگرام +

  **دپارتمان انیمیشن **دپارتمان گرافیک **دپارتمان طراحی داخلی **دپارتمان طراحی لباس **دپارتمان خوشنویسی **دپارتمان مهارت کار دانش **دپارتمان آبرنگ **دپارتمان طراحی اطلاعات بیشتر
 • رزرو رایگان +

  جهت رزرو رایگان دوره مورد نظر خود فرم زیر را تکمیل فرمایید. چرا رزرو رایگان؟ 1- پس از تکمیل فرم اطلاعات بیشتر
 • 1

عضویت در خبرنامه