photo 2016-05-21 16-53-25

ژانر: استیم‌پانک، پسا آخرالزمانی

نوع: شونن

کارگردان: تتسورو آراکی

نویسنده: یاسوکو کوبایاشی

سال پخش: 2013

خلاصه‌ی داستان:

حدود صد سال پیش از آغاز داستان، غول‌های انسان‌واره‌ای که تایتان نامیده می‌شوند (در دوبله‌ی انگلیسی) تقریباً نسل بشر را منقرض می‌کنند.
 آن‌ها انسان‌ها را ظاهراً بدون هیچ دلیلی می‌خورند، بسیار بزرگ‌تر از انسان‌ها هستند و هیچ جور نمی‌شود بر آن‌ها پیروز شد مگر با ایجاد یک شکاف عمیق در پس گردن آن‌ها، ولی از آن‌جا بسیار عظیم و قدرتمند هستند، این کار ساده نیست.
 در زمان شروع داستان، انسان‌ها درون شهری زندگی می‌کنند که با سه دیوار بسیار بلند که دور تا دورش کشیده شده‌، محافظت می‌شود.

 دیوار بیرون، ماریا نام دارد، دیوار وسطی رُز و دیوار آخر سینا. انسان‌ها درون دیوارها در صلح زندگی می‌کنند و بیشترشان هیچ غولی ندیده‌اند. تا جایی که می‌دانیم، تمام فضای بیرون به تسخیر غول‌ها در آمده است. در ابتدای داستان غولی که بسیار بزرگ‌تر و قوی‌تر از دیگر غول‌ها است و به نظر می‌رسد فرق‌های دیگری هم با آن‌ها داشته باشد، بخشی از دیوار بیرونی را خراب می‌کند و غول ها راهِ خود را به شهر باز می‌کنند و قتل‌عام عظیمی رخ می‌دهد. عده‌ای سرباز با استفاده از تجهیزات مخصوصی که به آن‌ها امکان مانور دادن در فضای سه‌بُعدی را می‌دهد، وظیفه‌ی نبرد با غول‌ها را دارند.

 اِرن و خواهرش میکاسا به گروه سربازها می‌پیوندند و اِرِن سوگند یاد می‌کند که تمام غول‌ها را نابود کند.

توضیحات: حمله به تایتان (به ژاپنی: 進撃の巨人، Shingeki no Kyojin)، (به انگلیسی:Attack on Titan)، (به معنی غول‌های در حال پیشروی)، یک مجموعه مانگای ژاپنی است که بدست هاجیمه ایسایاما نوشته و طراحی شده‌است. داستان آن در صد سال پس از ظهور غول‌های انسان‌نما می‌گذرد. غول‌هایی که دارای منطق و عقل انسانی نیستند اما علاقه شدیدی به کشتن انسان‌ها و خوردنشان دارند. انسان‌ها با زندگی در درون دیوارهایی بلند به زندگی آسوده‌ای ادامه می‌دهند تا اینکه پس از صد سال غولی بزرگ دیوار را خراب می‌کند.

پخش فضل اول انیمه آن از ۶ آوریل ۲۰۱۳ درماینیچی برودکاستینگ سیستم شروع شد و تا ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۳ به طول انجامید. فیلمی از آن نیز در دست ساخت است.

حمله به تایتان به موفقیتی تجاری نیز تبدیل شد چنانکه بیش از ۲۸ میلیون نسخه از مانگای آن تا پایان سال ۲۰۱۳ به فروش رسید و پخش انیمه آن باعث افزایش ناگهانی محبوبیت آن شد که البته با نقدهای بسیاری درباره داستان و فضای آن نیز همراه بود.

تابلوی اعلانات

 • دانلود بروشور +

    اطلاعات بیشتر
 • عضویت در کانال تلگرام +

  عضویت در کانال تلگرام         https://telegram.me/tarhestaniha   لینک ورود مستقیم به شبکه آموزشگاه طرحستان  https://telegram.me/joinchat/Bus-eTzM7ZpeeOYz-A5lfQ اطلاعات بیشتر
 • کانال های اینستاگرام +

  **دپارتمان انیمیشن **دپارتمان گرافیک **دپارتمان طراحی داخلی **دپارتمان طراحی لباس **دپارتمان خوشنویسی **دپارتمان مهارت کار دانش **دپارتمان آبرنگ **دپارتمان طراحی اطلاعات بیشتر
 • رزرو رایگان +

  جهت رزرو رایگان دوره مورد نظر خود فرم زیر را تکمیل فرمایید. چرا رزرو رایگان؟ 1- پس از تکمیل فرم اطلاعات بیشتر
 • 1

عضویت در خبرنامه