درباره طرحستان

این بخشی از واقعیت هایی درباره ماست

۶۰
مدرس معتبر
۱۴۷۵۰
هنرجو
۱۵۵۶
دوره های برگزارشده

به شما دوستداران هنر و آموزش تبریک میگویم. شما شیوه مناسبی را برای حل مشکل خود انتخاب کرده اید. تنها ۱۰ درصد از مردم برای ارتقای مهارتهای خود به آموزش روی می آورند و اگر خوب دقت کنید انسانهای موفق در دنیا از ۱۰ درصد بیشتر نیستند. در دنیایی که مشاغل تخصصی شده و برای کوچکترین کارها نیاز به اطلاعات فراوانی است دنیایی که شبکه های اینترنت و کامپیوتر آن را به دهکده جهانی مبدل کرده و همه ما را موظف به دانایی و توانایی بیشتر می کند آیا صحیح است با حدس و خطا سعی در آموختن نماییم و راه نزدیک آموختن را با راه طولانی تجریه و سعی و خطا معاوضه نماییم؟

آموزش حلقه گمشده ایست از زنجیره هنر  در کشور ما، چه بسیار محتوای آموزشی که در عین مطلوب بودن هیچ کاربری را راضی نمی کند و در نهایت کیفیت خوبی را بوجود نمی آورد. هدف اصلی از آموزش در این موسسه ایجاد مهارتهای هنری به روز و قابل استفاده برای بازار کار هنری و در عین حال لذت بردن از آموزش است


تاریخچه تاسیس طرحستان:

آموزشگاه طرحستان در سال ۱۳۸۷ تاسیس و بعد از یکسال فعالیت موقت ، موفق به کسب مجوز درجه یک فعالیت هنری و اخذ مجوز فعالیت دائم شد. و در سال ۸۹  نیز مجوز برگزاری دوره های مهارت آموزی را دریافت کرد . مدیر مسئول مجموعه مجید حکیمی نیا درباره روزهای ابتدایی شروع بکار این مجموعه چنین میگوید: “من یک ایده داشتم در شروع کار و آن این بود که میخواستم از طریق رشته های هنری راهکارهایی را در آموزش ارائه نمایم که منجر به کسب در آمد برای هنرمند شود و ضمنا در حین آموزش نحوه ارائه مطالب لذتبخش باشد و زدگی بوجود نیاورد” هم اکنون در این آموزشگاه دوره های جامع هنری شامل رشته های  گرافیک ، طراحی داخلی ، انیمیشن، طراحی مد ولباس و رشته های هنری شامل: طراحی سیاه قلم ، نقاشی آبرنگ ، نقاشی رنگ روغن، و تذهیب، نگارگری، خوشنویسی با خودکار و قلم  برگزار می شود و این آموزشگاه با زیر بنایی بالغ بر ۴۰۰ متر در ۴ طبقه و چندین کلاس آموزشی در کلیه روزهای هفته حتی جمعه ها پذیرای هنرآموزان عزیز است.

مجوزهای طرحستان

۱- مجوز آموزشگاه هنرهای تجسمی با درجه یک آموزشی از دفتر فعالیتهای هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
۲- مجوز مرکز مهارت آموزی از دفتر آموزش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران
۳-مجوز برگزاری آموزش طراحی مد و لباس از بنیاد مد و لباس اسلامی
۴- مجوز موسسه تک منظوره مد و لباس طرحستان

چرا طرحستان؟

روش آموزش: آموزش در طرحستان توسط سیستم مدیریت محتوا کنترل می شود و مطالب آموزشی و نحوه آن قبل از دوره با اساتید هماهنگ می شود به این ترتیب شما با خیالی آسوده هر زمان که برای آموزش بیایید و با هر یک از اساتید طرحستان که باشید نگران محتوا و نحوه آموزش نخواهید بود.

سیستم شبکه: آموزشگاه دارای کلاسهای مجهز به سیستم شبکه و پخش آموزش در ال سی دی است و در عین حال سایتهایی که نیاز به آموزش به کمک کامپیوتر را دارند مجهز به رایانه های جدید و قوی است.

وسایل کمک آموزشی: برای سهولت یادگیری و امکان تکرار هر کلاس برای هنرجو سیستم ضبط تصویری کلاسها فعال است بدین ترتیب شما  می توانید کلاس را بارها و بارها در منزل مرور کنید.

محوریت آموزشی:  هنرهای تجسمی به طور اعم و هنر مدرن به طور اخص دغدغه و تمرکز مدیران و مدرسین طرحستان است در این زمینه کلیه هنرهایی که به نوعی با هنر تجسمی پیوند دارند همانند هنرهای تفریحی هنرهای تزئینی هنرهای تخصصی و هنرهای بازار کار جزو اهداف و محوریت آموزشی طرحستان است.

امیدوارم که  طرحستان جایی باشد که با هم  قدم مهم یعنی آموختن را برداریم طرحی نو در اندازیم و دانسته‏ های خود را به اشتراک گذاریم و برای خودمان و کشورمان مفید تر باشیم.

با احترام و آرزوی موفقیت
مجید حکیمی نیا
مدیر مسئول  طرحستان

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید. در صورت عدم دسترسی به واتس اپ ، میتوانید از طریق پیامک با ما در ارتباط باشید.